05
декабрь
2023
Апта жетістікері
📚 8 және 10-сынып оқушылары арасында ұйымдастырылған «Shamshyraq II» атты кітап оқу сайысында өзінің алғырлары мен зеректерін анықтады 🥇
🥇 10 «A» сынып оқушысы Ерегелді Кәусар 1 ОРЫН,
🥈 10 «А» сынып оқушысы Жолдасбай Аружан
🥉 10 «А» сынып оқушылары
Бейсенқожа Мадина және Асылова Розалина 3 ОРЫН иеленді 🥳
🔅 Республикалық «Төлеген Айбергенов оқулары» байқауының қалалық кезеңіне қатысқаны үшін Жанғабыл Ерғұлан мен Сагинтай Жансаяға СЕРТИФИКАТ берілді. 🥳
🥋 “JUDO IPPON” мектебі ұйымдастыруымен өткен турнирде 27 келі салмақ дәрежесінде Базархан Бейбарыс ІІІ ОРЫН иеленді 🥳
🔆 Жалпы орта білім беретін мектептің бастауыш сынып оқушылары арасында математика пәні бойынша өткен
"KEMEL" олимпиадасының І кезеңінің ЖЕҢІМПАЗЫ Дүйсембек Дарын марапатталды 🥳
🏆💃🏻 BalaSTAR Children’s art festival Халықаралық байқау-фестивальінде Хореография номинациясы бойынша «Домбыралы қыздар» қазақ биімен Бейсенбай Бибінұр, Табулдинова Амира ДИПЛОМмен марапатталды 🥳
🔆 Жалпы орта білім беретін мектептің бастауыш сынып оқушылары арасында математика пәні бойынша өткен
"KEMEL" олимпиадасының І кезеңінің ЖЕҢІМПАЗДАРЫ Абай Қайсар мен Акимжан Әдемі Қанатқызы марапатталды 🥳
7-9 сынып оқушылары арасында физика, математика пәндері бойынша «El Umiti Talent» Республикалық олимпиадасына Слахат Ләззат, Джанабилова Аяжан, Хамит Алихан қатысты.
💃🏻 Республикалық көпжанрлы өнер байқауы ИП “Жаркынай” өнер білім орталығы “Павлин” биімен Багдатқызы Айзере Хореография номинациясы бойынша І Дәрежелі дипломмен марапатталды 🥳
🥇 10 «A» сынып оқушысы Ерегелді Кәусар 1 ОРЫН,
🥈 10 «А» сынып оқушысы Жолдасбай Аружан
🥉 10 «А» сынып оқушылары
Бейсенқожа Мадина және Асылова Розалина 3 ОРЫН иеленді 🥳
🔅 Республикалық «Төлеген Айбергенов оқулары» байқауының қалалық кезеңіне қатысқаны үшін Жанғабыл Ерғұлан мен Сагинтай Жансаяға СЕРТИФИКАТ берілді. 🥳
🥋 “JUDO IPPON” мектебі ұйымдастыруымен өткен турнирде 27 келі салмақ дәрежесінде Базархан Бейбарыс ІІІ ОРЫН иеленді 🥳
🔆 Жалпы орта білім беретін мектептің бастауыш сынып оқушылары арасында математика пәні бойынша өткен
"KEMEL" олимпиадасының І кезеңінің ЖЕҢІМПАЗЫ Дүйсембек Дарын марапатталды 🥳
🏆💃🏻 BalaSTAR Children’s art festival Халықаралық байқау-фестивальінде Хореография номинациясы бойынша «Домбыралы қыздар» қазақ биімен Бейсенбай Бибінұр, Табулдинова Амира ДИПЛОМмен марапатталды 🥳
🔆 Жалпы орта білім беретін мектептің бастауыш сынып оқушылары арасында математика пәні бойынша өткен
"KEMEL" олимпиадасының І кезеңінің ЖЕҢІМПАЗДАРЫ Абай Қайсар мен Акимжан Әдемі Қанатқызы марапатталды 🥳
7-9 сынып оқушылары арасында физика, математика пәндері бойынша «El Umiti Talent» Республикалық олимпиадасына Слахат Ләззат, Джанабилова Аяжан, Хамит Алихан қатысты.
💃🏻 Республикалық көпжанрлы өнер байқауы ИП “Жаркынай” өнер білім орталығы “Павлин” биімен Багдатқызы Айзере Хореография номинациясы бойынша І Дәрежелі дипломмен марапатталды 🥳